معرفی همکاران

www.PAYAMEDU.org

مجموعه فرهنگی آموزشی پیــام


در سال 1373 با بهره گیری از سوابق درخشان علمی و تربیتی خود در مدرســـه رستـــاخیز و قـائم (عج) – قبل از پیروزی انقـلاب اسلامی – توسط استاد فرزانه مرحوم حاج علی اصغر سیـف  (ره) با همکاری جمعی از دلسوختگان تعلیم و تربیت اسلامی تأسیس گردید.

در سال 1388 با عنایت حضرت ولی عصر (عج) به دنبال موفقیت های متوالی این مدرسه در جهت پاسخ گویی به مهمترین دغدغه ی والدین محترم جهت تداوم مسیر تربیت اسلامی و پیشرفت تحصیلی فرزندانشان ، دبیرستان غیردولتی پسرانه پیام افتتاح گردید ؛ که به لطف خدا تاکنون با برخورداری از همکاری کادری مجرب و متعهد به موفقیت های علمی و پرورشی قابل توجهی دست یافته ایم.

هدف از تأسیس این مجموعه ، انتفاع شخصی و خصوصی نبوده و چنانچه در آینده درآمدی داشته باشد، صرف توسعه ی کمی و کیفی آن خواهد شد.

به یاری خدا در سایه ی مودّت و محبت اهل بیت ( علیهــم السلام) با تکیه بر تجارب معنوی و ارزشمند گذشته ؛ با همکاری اولیای ارجمند ، مسئولین محترم و خیرین فهیم و دلسوز شاهد شکوفایی و موفقیت روز افزون فرزندانمان و احداث مجتمع فرهنگی آموزشی پیـام در محیطی مجهز، آرام ، شاداب ، فرهنگی و معنوی خواهیم بود.

 
دبیرستان پسرانه پیام - متوسطه اول

دبیرستان پسرانه پیام - متوسطه اول

مدیر : سعید ( امین ) سیف

تأسیس : 1373

نشانی : شیراز ، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) ، ایستگاه 10

دبیرستان پسرانه پیام - متوسطه دوم

دبیرستان پسرانه پیام - متوسطه دوم

مدیر : سید مصطفی موسوی نژاد

تأسیس : 1388

نشانی : شیراز ، بلوار شهید رجایی (فرهنگ شهر) ، ایستگاه 10

معرفی کادر اجرایی

مجموعه فرهنگی آموزشی پیام


کادر اجرایی مجموعه پیام ، در تلاش است تا مبتنی بر مدیریت کارجمعی با انگیزه الهی در جهت رشد یکدیگر و نیز دانش آموزان مجموعه قدم های مؤثری را بردارد.

معرفی دبیران

دبیرستان متوسطه اول


معرفی دبیران

دبیرستان متوسطه دوم


معرفی دبیران

مشترک متوسطه اول و دوم


معرفی مشاورین

دبیرستان متوسطه اول و دوم